Wirtualne warsztaty dotyczące portalu Access2Markets

Zapraszamy przedstawicieli firm, które chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską, na spotkanie on-line o portalu Access2Markets. Access2Markets to interaktywne kompendium wiedzy dla mniejszych firm, dla których handel międzynarodowy jest szansą na rozwój. Szkolenie i warsztaty online z zakresu używania portalu Access2Markets odbędą się w środę 12 maja 2021, w godz. 9.00 - 13.00. 13 października Komisja Europejska (KE) uruchomiła platformę Access2Markets. Nowy portal nie tylko łączy w sobie informacje z bazy danych dostępu do rynków (Market Access Database "MADB") oraz "Trade Helpdesk", ale wprowadza również wiele nowych funkcji oraz informacji. Aby zapewnić szybkie zapoznanie się z portalem przez europejską społeczność biznesową, KE organizuje warsztaty dla przedstawicieli firm oraz powiązanych organizacji w różnych państwach członkowskich. Access2Markets to kompleksowy “one-stop-shop" przeznaczony dla mniejszych firm, umożliwiający szybkie uzyskanie informacji o warunkach handlowych dotyczących importu do UE i eksportu na ponad 120 rynków zagranicznych. Portal dostarcza informacji o wybranych produktach oraz umowach handlowych ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28