Większa dostępność strony internetowej Urzędu

Realizując zapisy Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. 2019 poz. 1696), na naszej stronie internetowej udostępnione zostało narzędzie pomagające korzystać ze strony osobom głuchym. Wskazana ustawa nakłada na jednostki administracji publicznej obowiązki dotyczące zapewnienia dostępności w aspekcie architektonicznym, cyfrowym i informacyjno- komunikacyjnym W celu zapewnienia większej dostępności cyfrowej oraz informacyjno-komunikacyjnej, Urząd Zamówień Publicznych zakupił system KOMUNIKACJA BEZ BARIER dzięki któremu m.in. zapewniona została możliwość połączenia się z tłumaczami języka migowego drogą internetową w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wcześniejszego umawiania. Z narzędzia można skorzystać po kliknięciu poniższej ikonki w prawym górnym rogu strony. Dodatkowo w ramach zwiększania dostępności strony internetowej Urzędu, przygotowano krótką informację dotyczącą zadań realizowanych przez Urząd. Informacja będzie dostępna w języku migowym, do odsłuchania oraz odczytania (transkrypcja). Osoby głuche oraz niedosłyszące i niewidome zyskają dzięki temu możliwość szybkiego zapoznania się z zakresem działalności Urzędu....

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28