Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2021-02-11, KIO 130/21

sygn. akt: KIO 130/21 WYROK z dnia 11 lutego 2021 r. Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Emil Kuriata Protokolant: Konrad Wyrzykowski po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 11 lutego 2021 r., w Warszawie, odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 8 stycznia 2021 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: B... S.A. (lider) oraz K... sp. z o.o. (partner) z siedzibą dla lidera: ul. (...), W. w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Województwo Podkarpackie w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, przy udziale wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: I... S.A. (lider) oraz P... S.A. (partner) z siedzibą dla lidera: ul. (...), R., zgłaszających przystąpienie do postępowania odwoławczego - po stronie zamawiającego, orzeka: 1. Oddala odwołanie. 2. Kosztami postępowania obciąża wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: B... S.A. (lider) oraz K... sp. z o.o. (partner) z siedzibą dla lidera: ul. (...), W. i zalicza w poczet kosztów postępowania odwoławczego kwotę 20 000 zł 00 gr (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych zero groszy) uiszczoną przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: B... S.A. (lider) oraz K... sp. z o.o. (partner) z siedzibą dla ...

Przykładowe fragmenty dla hasła badanie rażąco niskiej ceny po aukcji elektronicznej

1   -   przepisami ustawy Pzp uwzględnić wyniki aukcji elektronicznej, a nie ingerować w nie w sposób niedozwolony, po zamknięciu aukcji arbitralnie decydując o uwzględnieniu innego

2   -   następcze okoliczności niezwiązane bezpośrednio z aukcją, takie jak badanie rażąco niskiej ceny czy przedłużenie ważności złożonej oferty

3   -   Pzp wynika jednoznacznie, że zamawiający po zamknięciu aukcji wybiera najkorzystniejszą ofertę z uwzględnieniem wyników aukcji elektronicznej - co za tym idzie, wyniki

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28