[ukryta sygnatura] – Uchwała KIO – 2020

Sygn. akt [sygnatura ukryta] UCHWAŁA KRAJOWEJ IZBY ODWOŁAWCZEJ z 29 lipca 2020 r. po rozpatrzeniu zastrzeżeń z 2 lipca 2020 r. zgłoszonych do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych przez Zamawiającego, którym jest: Gmina Drezdenko, Warszawska 1, 66-530 Drezdenko, dotyczących Informacji o wyniku kontroli doraźnej postępowania o udzielenie zamówienia wszczętego w dniu 13 grudnia 2018 r., którego przedmiotem było administrowanie i zarządzanie cmentarzami na terenie gminy Drezdenko Krajowa Izba Odwoławcza w składzie: Przewodniczący: Ernest Klauziński Członkowie: Daniel Konicz Piotr Kozłowski wyraża następującą opinię: zastrzeżenia Zamawiającego z 2 lipca 2020 r. do Informacji o wyniku kontroli doraźnej następczej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z 22 czerwca 2020 r. nie zasługują na uwzględnienie. Sygn. akt: [sygnatura ukryta] Uzasadnienie Przedstawione Krajowej Izbie Odwoławczej do zaopiniowania zastrzeżenia od wyniku kontroli zgłoszone zostały w związku z przeprowadzoną przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych kontrolą doraźną postępowania o udzielenia zamówienia wszczętego 13 grudnia 2018 r., którego przedmiotem było administrowanie i zarządzanie cmentarzami na terenie gminy Drezdenko. Pismem z 22 czerwca 2020 r. (...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28