[ukryta sygnatura] – Uchwała KIO – 2020

Sygn. akt [sygnatura ukryta] UCHWAŁA KRAJOWEJ IZBY ODWOŁAWCZEJ z dnia 18 sierpnia 2020 roku w przedmiocie zastrzeżeń z dnia 24 lipca 2020 r. zgłoszonych do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych przez zamawiającego, którym jest LOTOS Petrobaltic Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku, dotyczących Informacji o wyniku kontroli doraźnej z dnia 9 lipca 2020 r. (znak: DKZP.WKZ3.442.6.2020.JB) w przedmiocie postępowania o udzielenie zamówienia na zapewnienie na każdorazowe zlecenie Zamawiającego serwisu prac podwodnych związanego z wykonywaniem przeglądów i remontów instalacji podwodnych na złożach węglowodorów zlokalizowanych na Morzu Bałtyckim (w szczególności złóż ropy naftowej B3 i B8) Krajowa Izba Odwoławcza w składzie: Przewodniczący: Małgorzata Matecka Członkowie: Piotr Kozłowski Jolanta Markowska wyraża następującą opinię: zastrzeżenia zamawiającego z dnia 24 lipca 2020 r. od Informacji o wyniku kontroli doraźnej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 9 lipca 2020 r. nie zasługują na uwzględnienie z przyczyn formalnych. Sygn. akt [sygnatura ukryta] Uzasadnienie I. Prezes Urzędu Zamówień Publicznych (dalej: "Prezes Urzędu") przeprowadził, na podstawie art. 161 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r.- Prawo zamówień ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28