Kontrole uprzednie w czasie epidemii

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi prowadzenia działań kontrolnych przez Urząd Zamówień Publicznych, uprzejmie informujemy, iż Urząd cały czas prowadzi obligatoryjne kontrole uprzednie dla zamówień współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Urząd nie planuje zmian w tym zakresie i zdaje sobie sprawę, że ewentualne wstrzymanie przeprowadzania kontroli uprzednich wiązałoby się z poważnymi konsekwencjami dla Zamawiających i Wykonawców realizujących duże, ważne projekty. Mając powyższe na względzie, Urząd bez opóźnień, cały czas realizuje zadania z zakresu obowiązkowych kontroli uprzednich po to, aby podpisywanie umów pomiędzy Zamawiającymi, a Wykonawcami przebiegało tak sprawnie jak dotychczas. W marcu zakończonych zostało 25 takich kontroli. Urząd bez opóźnień rozpatruje też ewentualne składane przez zamawiających zastrzeżenia od wyników tych kontroli, które również bez opóźnień są opiniowane w drodze uchwał przez Krajową Izbę Odwoławczą....

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28