Działalność Krajowej Izby Odwoławczej w czasie epidemii

Szanowni Państwo, W trosce o bezpieczeństwo pracowników Krajowej Izby Odwoławczej, Urzędu Zamówień Publicznych oraz osób reprezentujących strony postępowań odwoławczych, z uwagi na ogłoszony Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. stan epidemii, a także w związku z przyjętymi przez Sejm RP zmianami w tzw. ustawie o COVID-19, w czasie trwania epidemii nie będą odbywały się rozprawy ani posiedzenia jawne przed Krajową Izbą Odwoławczą. Jednocześnie informujemy, że wnoszenie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej odbywa się na niezmienionych zasadach. Kancelaria Urzędu Zamówień Publicznych oraz Krajowej Izby Odwoławczej funkcjonuje na dotychczasowych zasadach opisanych w tym komunikacie - https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/ograniczony-dostep-bezposredni. W tym trudnym okresie, jeszcze raz zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z narzędzi komunikacji elektronicznej i do ograniczenia osobistego stawiennictwa w Kancelarii UZP i KIO do absolutnie wyjątkowych i uzasadnionych przypadków. Dziękujemy za zrozumienie dotychczasowych działań podejmowanych przez Urząd oraz Izbę. Wiemy, że może wiązać się to z pewnymi niedogodnościami dla Państwa, ale ich jedynym celem jest zapewnienie ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28