Przejdź do Pozacenowe kryteria oceny ofert cz.II

POZACENOWE KRYTERIA OCENY OFERT Poradnik z katalogiem dobrych praktyk Część II Spis treści Wstęp 3 I. Kryteria oceny ofert w procesie inwestycyjnym 4 Kryteria oceny ofert na usługi projektowania 4 Kryteria oceny ofert na wykonanie robót budowlanych 10 Kryteria oceny ofert na usługi nadzoru inwestorskiego 16 II. Kryteria oceny ofert w zamówieniach na usługi 22 Kryteria oceny ofert na usługi informatyczne 22 Kryteria oceny ofert na usługi utrzymania czystości 24 Kryteria oceny ofert na usługi transportowe 27 Kryteria oceny ofert na usługi odbioru odpadów 29 Kryteria oceny ofert na usługi ubezpieczeniowe 30 Kryteria oceny ofert na usługi bankowe 32 III. Kryteria oceny ofert na dostawy 35 Kryteria oceny ofert na dostawę sprzętu komputerowego (laptopy) 35 Kryteria oceny ofert na najem/dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych (drukarka, kopiarka, skaner) 39 Kryteria oceny ofert na dostawę mebli 43 Wstęp Przedstawione w tej części Poradnika kryteria oceny ofert stanowić mają przykłady różnych sposobów podejścia do oceny ofert. Nie stanowią one jedynie słusznych wzorców do naśladowania w każdym przypadku. Zawsze muszą być doprecyzowane i dostosowane do rzeczywistych preferencji zamawiającego, opisu ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28