Wyniki ankiety UZP dot. udostępnienia zakładki „Forum Praktyk Branżowych”

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w badaniu dotyczącym udostępnienia organizacjom branżowym miejsca na stronie internetowej Urzędu (zakładki z tzw. "Forum Praktyk Branżowych") oraz udzielenie odpowiedzi na zamieszczone w nim pytania. Za udostępnieniem Forum Praktyk Branżowych opowiedziała się zdecydowana większość z Państwa - aż 93% respondentów. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o stworzeniu takiego Forum, na którym możliwe będzie publikowanie praktycznych branżowych przykładów, opracowań, zapisów specyfikacji czy innych rozwiązań stosowanych w zamówieniach publicznych. Wierzymy, że inicjatywa ta, obok wzorcowych dokumentów opracowywanych przez Urząd Zamówień Publicznych i dobrych praktyk, będzie ułatwiać pogłębianie wiedzy i dzielenie się doświadczeniami w poszczególnych branżowych czy specjalistycznych zamówieniach. Z uwagi na specyfikę branż oraz zamawianych rozwiązań technicznych z różnych obszarów Urząd Zamówień Publicznych (zgodnie z informacją zawartą w ankiecie) - NIE BĘDZIE DOKONYWAŁ OCENY MERYTORYCZNEJ zamieszczonych na stronie internetowej materiałów. Uruchomienie Forum planowane jest na styczeń 2019 roku. Przed tym terminem zostaną udostępnione zasady publikowania materiałów na ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty +48 570 779 764

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28