[ukryta sygnatura] – Postanowienie Głównej Komisji Orzekającej – 2015

[sygnatura ukryta] POSTANOWIENIE GŁÓWNEJ KOMISJI ORZEKAJĄCEJ W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FINANSÓW PUBLICZNYCH Warszawa, dnia 22 czerwca 2015 r. Główna Komisja Orzekająca w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych w składzie: Przewodniczący: Z-ca Przewodniczącego GKO: Marcin Krzywoszyński Członkowie: Członek GKO: Barbara Potocka (spr.) Członek GKO: Agata Mikołajczyk Protokolant: Mateusz Woźniak po rozpoznaniu, na posiedzeniu w dniu 22 czerwca 2015 r., sprawy z odwołania Obwinionego (…), od orzeczenia Międzyresortowej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji z dnia 8 stycznia 2015 r., sygn. akt BM-WO.351.22.2014, MAC-MKO-361/43/33/2013, którym uznano Obwinionego (…)- pełniącego w dniu popełnienia zarzucanego naruszenia dyscypliny finansów publicznych funkcję Dyrektora (…)- odpowiedzialnym naruszenia dyscypliny finansów publicznych, polegającego na popełnieniu czynu określonego w art. 11 ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w brzmieniu obowiązującym od dnia 11 lutego 2012 r. polegającym na zatwierdzeniu w terminie od 3 marca 2010 r. do 22 marca 2010 r. do wypłaty list...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28