Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2014-05-20, KIO 916/14

Sygn. akt: KIO 916/14 WYROK z dnia 20 maja 2014 r. Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Agnieszka Trojanowska Protokolant: Rafał Komoń po rozpoznaniu na rozprawie w Warszawie w dniu 19 maja 2014 r. odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 8 maja 2014 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego UNIFEQ Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 3 lok. 20, Ningbo Evergreen Knitting Co., Ltd. w Chinach w Fenghua City No 6 Longjin Road Jinping Street, High-tech Zone oraz Zhejiang Xinjian Textile Inc. Ltd. w Chinach w Shaoxing No 11 Paodu Road w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Skarb Państwa- Jednostkę Wojskową nr 4226 z siedzibą w Warszawie, ul. Marsa 110 przy udziale wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Konsorcjum firm: PHPU "IMA" ZPCHR I. S……… - W…….. i M. W……….. spółka jawna z siedzibą w Limanowej, ul. Tarnowska 40, Zakłady Odzieżowe "WYBRZEŻE Spółdzielnia Inwalidów z siedzibą w Gdyni, ul. Spółdzielcza 1 oraz Spółdzielnia Inwalidów "ELREMET" w Białej Podlaskiej z siedzibą w Białej Podlaskiej, ul. Prosta 35 zgłaszających swoje przystąpienie w sprawie sygn. akt KIO 916/14 po stronie ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28