Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2014-01-21, KIO 6/14

Sygn. akt: KIO 6/14 WYROK z dnia 21 stycznia 2014 r. Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Izabela Kuciak Protokolant: Łukasz Listkiewicz po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 21 stycznia 2014 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 stycznia 2014 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ALVATER Piła Sp. z o.o. z siedzibą w Pile, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eugeniusz G. oraz Jadwiga F., Anna F. Tomasz F. i Arkadiusz F. prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą PHU "EKO-F." s.c., ul. Górecka 104, 61-483 Poznań w postępowaniu prowadzonym przez Jednostkę Wojskową 3378 Drawsko Pomorskie, ul. Główna 1, 78-513 Oleszno orzeka: 1. Oddala odwołanie. 2. Kosztami postępowania obciąża wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ALVATER Piła Sp. z o.o. z siedzibą w Pile, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eugeniusz G. oraz Jadwiga F., Anna F. Tomasz F. i Arkadiusz F. prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej pod firmą PHU "EKO-F." S.C., ul. Górecka 104, 61-483 Poznań i: 2.1. zalicza w poczet...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28