[ukryta sygnatura] – Wyrok KIO – 2024

Sygn. akt: KIO 883/24 KIO 896/24 WYROK Warszawa, dnia 2 kwietnia 2024 r. Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodnicząca: Maria Kacprzyk Joanna Gawdzik-Zawalska Małgorzata Jodłowska Protokolant: Rafał Komoń po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 29 marca 2024 r. odwołań wniesionych do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej: A. w dniu 18 marca 2024 r. przez wykonawcę Trakcja S.A. z siedzibą w Warszawie (sygn. akt KIO 883/24), B. w dniu 18 marca 2024 r. przez wykonawcę Balzola Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (sygn. akt KIO 896/24), w postępowaniu prowadzonym przez Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich przy udziale: 1. uczestnika po stronie zamawiającego w postępowaniu o sygn. akt KIO 883/24 - wykonawcy Strabag sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, 2. uczestnika po stronie odwołującego w postępowaniu o sygn. akt KIO 883/24 - wykonawcy Balzola Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 3. uczestnika po stronie zamawiającego w postępowaniu o sygn. akt KIO 896/24 - wykonawcy Strabag sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, orzeka: KIO 883/24 1. uwzględnia odwołanie i nakazuje zamawiającemu unieważnienie czynności wyboru oferty najkorzystniejszej, unieważnienie czynności odrzucenia oferty odwołującego Trakcja S.A. z siedzibą w Warszawie ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28