[ukryta sygnatura] – Wyrok TSUE – 2024

Wydanie tymczasowe WYROK TRYBUNAŁU (trzecia izba) z dnia 30 stycznia 2024 r.(*) Odesłanie prejudycjalne - Fundusz Spójności Unii Europejskiej - Rozporządzenie (WE) nr 1083/2006 - Artykuły 99 i 101 - Korekty finansowe w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami - Rozporządzenie (UE) nr 2021/1060 - Artykuł 104 - Korekty finansowe dokonane przez Komisję - Decyzja Komisji o częściowym anulowaniu wsparcia z tego funduszu - Ważność - Karta praw podstawowych Unii Europejskiej - Artykuł 41 - Prawo do dobrej administracji - Artykuł 47 akapit pierwszy - Prawo do skutecznego środka prawnego przed sądem W sprawie [sygnatura ukryta] mającej za przedmiot wniosek o wydanie, na podstawie art. 267 TFUE, orzeczenia w trybie prejudycjalnym, złożony przez Administrativen sad Sofia-grad (sąd administracyjny w Sofii, Bułgaria) postanowieniem z dnia 4 lipca 2022 r., które wpłynęło do Trybunału w dniu 13 lipca 2022 r., w postępowaniu: Agentsia "Patna infrastruktura" przeciwko Rakovoditel na Upravlyavashtia organ na Operativna programa "Transport" 2007-2013 i direktor na direktsia "Koordinatsia na programi i proekti" v Ministerstvo na transporta (RUO), TRYBUNAŁ (trzecia izba), w składzie: K. Jürimäe, prezes izby, N. Piçarra (sprawozdawca), M. Safjan, N. Jääskinen i M. Gavalec, sędziowie...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28