Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2023-01-31, KIO 138/23

Sygn. akt: KIO 138/23 WYROK z dnia 31 stycznia 2023 roku Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Katarzyna Prowadzisz Członkowie: Irmina Pawlik Michał Pawłowski Protokolant: Piotr Cegłowski po rozpoznaniu na rozprawie, w Warszawie, w dniu 27 stycznia 2023 roku odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 16 stycznia 2023 roku przez Odwołującego Związek Ogólnopolski Projektantów i Inżynierów w Warszawie w postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego - Skarb Państwa - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Krakowie przy udziale: A. wykonawcy Europrojekt Gdańsk spółka akcyjna z siedzibą w Gdańsku zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego w sprawie o sygn. akt KIO 138/23 po stronie Odwołującego; B. wykonawcy IVIA spółka akcyjna z siedzibą w Katowicach zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego w sprawie o sygn. akt KIO 138/23 po stronie Odwołującego; C. wykonawcy Multiconsult Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego w sprawie o sygn. akt KIO 138/23 po stronie Odwołującego; D. wykonawcy TPF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28