[ukryta sygnatura] – Postanowienie ZA – 2007

Sygn. akt [sygnatura ukryta] POSTANOWIENIE Zespołu Arbitrów z dnia 14 listopada 2007 r. Zespół Arbitrów w składzie: Przewodniczący Zespołu Arbitrów Leszek Marcin Budkiewicz arbitrzy: Krzysztof Ciemniewski Agnieszka Bieńkowska-Nowacka protokolant Magdalena Pazura po rozpoznaniu na posiedzeniu w dniu 14.11.2007 r. w Warszawie odwołania wniesionego przez Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A., PBOiI "Chmielewski" B. Chmielewski i B. Chmielewska Sp.j., BPGWŚ "Hydrosan" Sp. z o.o., Kędzierzyn-Koźle, ul. 24 Kwietnia 4 od oddalenia przez zamawiającego Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o., Kędzierzyn-Koźle, ul. Filtrowa 14 protestu z dnia 15.10.2007 r. przy udziale zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego Konsorcjum: KEM Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego BUSKOPOL Sp. z o.o., Zakład Usług i Robót Sp. z o.o.; Dąbrowa Górnicza, ul. Budowlanych 6/1A po stronie zamawiającego. orzeka: 1. Odrzuca odwołanie. 2. Kosztami postępowania obciąża Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A., PBOiI "Chmielewski" B. Chmielewski i B. Chmielewska Sp.j., BPGWŚ "Hydrosan" Sp. z o.o., Kędzierzyn-Koźle, ul. 24 Kwietnia 4 i nakazuje: 1) zaliczyć na rzecz Urzędu Zamówień ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28