Uchwała Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2022-10-06, KIO/KD 27/22

Sygn. akt: KIO/KD 27/22 UCHWAŁA KRAJOWEJ IZBY ODWOŁAWCZEJ z dnia 6 października 2022 roku Po rozpatrzeniu w dniu 6 października 2022 roku w Warszawie zastrzeżeń zgłoszonych do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie przez Zamawiającego: Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad dotyczących wyniku kontroli doraźnej przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Świadczenie usługi serwisu gwarancyjnego dla sprzętu informatycznego", wskazującej na naruszenie przez Zamawiającego art. 7 ust. 1 w związku z art. 8 ust. 1 oraz art. 9 ust. 1 ustawy Pzp2004 oraz art. 89 ust. 1 pkt 2 w związku z art. 25 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp2004, a w konsekwencji - art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp2004 Krajowa Izba Odwoławcza w składzie: Przewodniczący: Justyna Tomkowska Członkowie: Ryszard Tetzlaff Agnieszka Trojanowska Wyraża następującą opinię: zastrzeżenia Zamawiającego do informacji o wyniku kontroli doraźnej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych częściowo zasługują na uwzględnienie UZASADNIENIE Przeprowadzona przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych kontrola doraźna dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Świadczenie usługi serwisu ...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28