Uchwała Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2021-12-30, KIO/KU 25/21

Sygn. akt: KIO/KU 25/21 UCHWAŁA KRAJOWEJ IZBY ODWOŁAWCZEJ z dnia 30 grudnia 2021 r. po rozpatrzeniu zastrzeżeń z dnia 09 grudnia 2021 roku zgłoszonych do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych przez Zamawiającego: Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad (prowadzący postępowanie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi) dotyczących informacji o wyniku kontroli uprzedniej z 02 grudnia 2021 roku nr KU/126/21/DKZP w przedmiocie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na "Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. "Regionalny Projekt Wdrożeniowy - Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T Etap 1 w Oddziale GDDKiA w Łodzi - drogi A1 i A2 oraz CZR Stryków" Krajowa Izba Odwoławcza w składzie: Przewodniczący: Aneta Mlącka Członkowie: Małgorzata Matecka Katarzyna Odrzywolska wyraża następującą opinię: zastrzeżenia Zamawiającego Skarbu Państwa - Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad (prowadzący postępowanie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi) zgłoszone 09 grudnia 2021 roku do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych dotyczące informacji o wyniku kontroli uprzedniej z dnia 02 grudnia 2021 roku nr KU/126/21/...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28