[ukryta sygnatura] – Wyrok KIO – 2021

Sygn. akt: [sygnatura ukryta] WYROK z dnia 4 listopada 2021 roku Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Ewa Sikorska Członkowie: Magdalena Rams Jolanta Markowska Protokolant: Adam Skowroński po rozpoznaniu na rozprawie, w Warszawie, w dniu 2 listopada 2021 roku, odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 15 października 2021 roku przez Związek Ogólnopolski Projektantów i Inżynierów w Warszawie w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego - Centralny Port Komunikacyjny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie przy udziale wykonawców: A. Voessing Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bydgoszczy, B. IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie, C. B-Act Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bydgoszczy, D. TPF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie, E. MGGP Spółka akcyjna w Tarnowie, F. Multiconsult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie, zgłaszających przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie odwołującego orzeka: 1. umarza postępowanie w zakresie zarzutów naruszenia: - art. 3531 w zw. z art. 5 oraz art. 487 § 2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (Dz. U. z 2020 roku...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28