Wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2021-04-26, KIO 698/21

Sygn. akt: KIO 698/21 Wyrok z dnia 26 kwietnia 2021 roku Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie: Przewodniczący: Katarzyna Poprawa Irmina Pawlik Ewa Kisiel po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 21 kwietnia 2021 r. w Warszawie, odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 5 marca 2021 r. przez wykonawcę S... Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością siedzibą w P., w postępowaniu prowadzonym przez zamawiających Tramwaje Warszawskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy udziale: A wykonawcy B(1)... Spółka Akcyjna z siedzibą w W. zgłaszającego swoje przystąpienie do postępowania odwoławczego o sygn. akt: KIO 698/21 po stronie zamawiającego; B wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie G(1)... Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w W. (pełnomocnik) oraz G(2)... A.Ş. z siedzibą w A. (Turcja) zgłaszających swoje przystąpienie do postępowania odwoławczego o sygn. akt: KIO 698/21 po stronie odwołującego; C wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie R(1)... Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w W. (pełnomocnik) oraz R(2)... S.A. z siedzibą w W. (...

Treść dokumentu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników.

Dokument tylko dla zalogowanych.

Zakładając konto otrzymasz dostęp do 5 dokumentów. Dokumenty premium wymagają dodatkowej opłaty.

Jak nadgonić zaległe orzecznictwo?

Wyroki 2 miesiące przed publikacją na stronie UZP.

Ciekawe zdania z wyroków.

Skuteczna i łatwa wyszukiwarka.

Aktywuj dostęp w 2 minuty

Wielu wyroków jeszcze nigdzie nie ma. Tylko u nas! 10 lat na rynku, największe insytucje i eksperci używają SzuKIO.
Nr 1 w zamówieniach publicznych.

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj hasło

konto bezpłatne, bezterminowo
- dostęp do bloga, powiadomienia e-mail, bezpłatne limity w usługach,
- 5 bezpłatnych dokumentów w miesiącu (oprócz premium)

Zgodnie z RODO możesz kwestionować przetwarzanie, domagać się dostępu i przeniesienia danych osobowych oraz wnieść skargę do UODO.

Masz pytania? zadzwoń: 34 343 50 28